Genel

Ağva Otelleri ile Harika Bir Yaz Tatili Yapmak Mümkün mü?

Rate this post

İnsanlar; tüm kış çalıştıktan sonra Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarını büyük bir sabırsızlık ile bekliyorlar. Takdir edersiniz ki, her yaştan insan güzel bir yaz tatili yapmak ister. Ancak, insanlar; aynı zamanda nerede tatil yapacaklarına karar veremezler. Ege ve Akdeniz Bölgesi’ndeki popüler tatil merkezlerinde tatil yapmak çok iyi bir alternatif olabilir. Yine de farklı seçenekleri de değerlendirmek gerekir. Yazımız sayesinde hem Ağva’nın güzellikleri hem de Ağva otelleri hakkında çok işinize yarayacak türden bilgiler alabilirsiniz. O halde başlayalım!

Neden Ağva’ya Gidilir?

Ağva; sahip olduğu özelliklerle harika bir yer olduğunu ispat ediyor. Her şeyden önce, İstanbul’a çok yakın olduğunu ifade etmeliyiz. Bu sayede, İstanbul’un zorlu yaşam koşullarından sıkılanlar günübirlik de olsa kendilerini Ağva’ya atabilirler. Buna ek olarak, Ağva; diğer tatil yerlerine kıyasla kalabalık ve gürültülü bir yer değil! Hatta, buradaki huzuru başka hiçbir yerde bulamayacağınızı da bilmelisiniz. Ağva’ya gelmek adına sabahın erken saatlerinde yola çıkmalısınız. Bu sayede, şehrin bıktıran trafiğine yakalanmamış olursunuz. İstanbul’a yaklaşık 100 km uzaklıkta olan Ağva; ulaşım konusunda size hiçbir sıkıntı yaşatmayacak. Hatta, kolay bir yolculuğun ardından kendinizi Ağva’da bulacağınızı bilmelisiniz.

Ağva denildiği zaman insanların aklına doğal olarak deniz, kum ve güneş üçlüsü geliyor. Ancak, Ağva’da yapabileceğiniz başka şeyler de bulunuyor. Ağva çevresinde bulunan birbirinden güzel plaj ve koylarda harika vakit geçirebilirsiniz. Buralardaki kahvaltı mekanlarında güzel bir kahvaltı yapabilirsiniz. Ayrıca, denize girerek veya güneşlenerek de günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Bilhassa Kadırga ve Kilimli koyları tam olarak size hitap ediyor.

Ağva otelleri; konaklamak adına en iyi seçenek olacak. Siz de bu otellerde en az birkaç gün geçirmelisiniz. Ağva’daki zamanınızı çok iyi değerlendirmeniz şart! Buraya çok yakın köyleri mutlaka gezmelisiniz. Bilhassa Hacılı ve Akçakese köyleri en az Ağva kadar popüler! Ayrıca, kamp tatilini seviyorsanız Ağva ve çevresinde birbirinden güzel kamp alanlarının bulunduğunu da ifade etmeliyiz.

En İyi Ağva Otelleri

Ağva tatiliniz sırasında tercihiniz hem kaliteli hem de ekonomik hizmet sunan Ağva otelleri olmalı! Gelin, buradaki en popüler otellere yakından bakalım!

  • Wineport Lodge Ağva: Doğal taşlar kullanılarak tasarlanmış harika mimarisi ile dikkat çeken bir oteldir. Lüks Ağva otelleri arasında yer alır. 12 farklı odası vardır. Odaların her birisinde televizyon, saç kurutma makinesi, klima, uydu yayını, kahve makinesi ve daha birçok gerekli araç gereç bulunur.
  • Ağva Riverangel Hotel: En iyi butik Ağva otelleri arasındadır. Beş farklı odası vardır. Hizmet kalitesi en üst seviyededir.
  • Ağva Mi Norte Boutique Exclusive Hotel: Göksu nehrine kıyısı olan bu işletmenin manzarasına hayran kalmamak elde değil! Deluxe oda seçenekleriyle dikkat çeken Ağva otelleri arasında yer alır.

Yorum Yaz