Genel

Bodo Deneyim Hediyeleri ile Yepyeni Bir Dünyanın Kapısını Aralıyor!

hediye
Rate this post

Gezdiğiniz hediye mağazasının size pozitif enerji vermesi için aşırı şık ve ferah olması, güzel kokması, çok fazla seçenek barındırması ve ilgili satış danışmanlarının çevrenizi sarmalaması yeterli mi? Eğer aradığınız hediyelik bu zamana kadar aradıklarınızdan pek farklı değilse elbette yeterli olacaktır diye düşünüyoruz. Ancak yenilik, değişiklik, yaratıcılık, farklılık ve hatta hediyede sıra dışılık peşindeyseniz, bunun için alışveriş merkezlerinde ter dökmenize gerek yok. Çünkü yalnızca özel tarzıyla bile siz değerli müşterilerine sıra dışı hizmetler sunan bodo, internete eriştiğiniz her yerde sizinle! Birbirinden farklı milyarlarca insanız ancak pek çoğumuz yakınlarına çoğumuzun sunduğu hediyelerden sunmuştur. Bizler bile birbirimize benzemezken yaptığımız sürprizlerin sıradanlığı normal mi dersiniz? Evet belki bir yere kadar normal ama ya sıkıldıysak? İşte orada bodo.com bu sıkkınlığı üzerimizden atacak yenilikleriyle karşılıyor bizleri. Özel sunumları, hediyeyi sıradan eşya formundan ayıran deneyim konsepti, yaratıcılığı ile ruhumuzu aydınlatan hizmetleri bodo’nun çok renkli platformunda! Kırk yılda bir aklımıza gelirse belki vakit ayırabileceğimiz, belki de hayatımızın en büyük heyecanlarının bizi beklediği etkinlikler gerçekleştirmek bodo ile çok daha ayrıcalıklı!

Deneyim dünyası – bodo

Ukrayna’da yıllardır, binlerce insanın hayattan çok daha büyük keyif alarak yaşamasını sağlayan bodo sürprizleri, bir yılı aşkın süredir Türkiye’de de bizlerin yaşamına dokunmakta bodo.com! Üstelik diğer hiç bir hediye mağazasıyla kıyaslanamayacak kadar özel olan tarzı, tanışanlar için ‘’Neden daha önce yoktu?’’ dedirtiyor. Hem o asla sıkılmayacağımız hediye paketi açma heyecanını yaşatıyor hem de içerisinden çıkan seçeneklerle bizleri maceradan maceraya sürüklüyor! Arkadaşınıza bodo’dan hediye almak istediğinizde pakete, aralarında kalıp vazgeçemediğiniz diğer 4 seçeneği de ekleyebiliyorsunuz. Yalnızca aralarında en yüksek fiyatlı deneyimi ödemek koşuluyla. Diğerlerini geri kargolamak ya da iade etmek gibi sıkıcı işlerle de uğraşmanıza gerek yok! Arkadaşınız hangi deneyime atılmak istiyor ise karar verip uyguluyor. Ödediğiniz miktar ile tercih edilen hediye arasında kalan farka göre başka bir deneyim daha kullanarak heyecan ikiye katlanabilir. Deneyimi gerçekleştirmek için ise ödeme için verilen hediye kartını kullanabilirsiniz. Bitmedi! Dilerseniz, e-sertifika sunumu ile de hediyenizi sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz.

 

En güzel deneyim hediyeleri

Manzara eşliğinde yemek yerken kendi manzaranızı, ‘’360 Manzaralı Akşam Yemeği’’ hediyesini sunarak o kişiyle yaratın. ‘’Avrupa Yakasında Aroma Masajı’’ ile enerji dolun. ‘’Çocuk için Pony Binicilik Dersi’’, tüm çocuklara neşe veriyor! ‘’Boeing 737 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’, kokpit uçuşu heyecanını güvenle yaşatıyor. ‘’Piercing’’ ile birilerinin hayalleri gerçekleşiyor, ‘’Karting’’ de hız severler buluşuyor. ‘’Dolphinarium Gösterisi’’ her yaştan seyirciye, terapi neşesi sunuyor. ‘’Türk Mutfağı Yemekleri Yapım Dersi’’ meraklılarına mutfağı sevdiriyor. Küçük kaçamaklara hasret kalanlar, ‘’İki Kişi için Hafta Sonu SPA Tatili’’ deneyiminde buluşuyor. bodo.com’da karşınıza çıkacak her hediyeye hayran kalacaksınız!

Yorum Yaz