Güvercin Türleri

Ankut Güvercini

Ankut Güvercini

Herkes tarafından sevilen Ankut güvercini, her kümeste bulunması gereken, görsellik açısından müthiş bir görünüme sahip olan güvercinlerdir. Güvercin besleyenlerin hemen hemen çoğunun kümesinde, bir çift de olsa süs olarak Ankut güvercini bulunur.

Ankut Güvercini’nin özellikleri nelerdir?

Ankut güvercini görünümü ile besleyenlerin hayranlıkla baktığı bir güvercin türü olarak bilinmektedir. Genelde çift tepe ve kırmızı renklerde bulunan bu güvercinler büyüklükleriyle ön plana çıkmaktadır. Size verebilecekleri en büyük zevk, kümesini renklendirmekle birlikte alabileceğiniz o birbirinden güzel yavrularıdır.

Bol paçalı ve çift tepeli olarak ön plana çıkan bu güzel güvercinler ortamı sevdiği takdirde, normal güvercinler ile aynı zamanlamalarda yumurta yapabilmektedir.

Ankut Güvercinleri’nin fiyat aralıkları ne kadardır?

Fiyatları konusunda kısa bir bilgi vermek gerekirse, makul fiyatlarda bulmak mümkündür. Herkes tarafından alınabilecek bu güvercin çeşitlerinin resimlerine göz atmak için web sitemizde mevcut olan ankut güvercini linkine tıklayabilir, ankut güvercini ile ilgili bilmediğiniz her şeyi kolayca bulabilirsiniz.

Ankut Güvercinleri oyun yapar mı?

Tamamen süs kuşu olarak isimlendirebileceğimiz bu güvercinler genel olarak kümeslerin bir köşesinde süs olması için beslenmektedir, yani oyun yapması beklenemez.

Yorum Yaz