Oyun

Artist Kedi

3.7/5 - (92 votes)

 

Artistik Kedi – Kedi Oyunları

Hayvan oyunları denildiğinde akla gelen ilk ve en sevimli canlıların başında gelen kediler, farklı oyun formatları ile oyun dünyamızı renklendirmeye devam ediyor. Hemde öyle bir devam ediyor ki, artık kediler oyunlarımızda farklı karakterlere bürünüyor, farklı heyecanlar yaşatıyor. İşte bu heyecanı yaşatacak harika bir oyunda, harika bir kedi yer alacak ve sizler bu kedi ile birlikte eğlenceyi hayvansitesi’de yaşayacaksınız.  Kedi giydirme oyununa hoş geldiniz : )

Peki, bu oyunumuzda yer alan kedi bizden ne ister?

Sevgili arkadaşlar, Artist Kedi ismini verdiğimiz bu oyunumuzda yer alacak sevimli ve ufak kedimiz bizden onu giydirmemizi isteyecektir. Yahu, ben daha kendimi giydiremiyorum ne kedisi demeyin! Bu kedi çıplak, bu kedi sevgiye muhtaç ve bu kedi birazcıkta aç :) Ee bizlere düşende önce kedimizi güzelce giydirecek ve ona yapacağımız yardımlarla mutlu olmasını sağlayacağız. Ondan sonra artık kedi ne yapar bilemeyiz ama bu oyunda bizler oldukça eğlenceli zamanlar yaşayacağız. Evet oyun dünyasının çılgın çocukları, şimdi Artist Kedi oyununa giriş yapmak için oyunun kısa bir yüklenme aşamasını bekleyecek ve hemen ardından Artist Kedi ile buluşacağız.

Artist Kedi ile buluştuktan hemen sonra ekranın sağ kısmında ve üst tarafta bazı kostümler ve aksesuarlar bulunacaktır. Sizler, o bölümde yer alan tüm ürünleri istediğiniz gibi kullanacak ve Artist Kedi’nin üzerinde uygulayacaksınız. Minik kediyi hem daha şirin hemde daha güzel bir hale getirmek artık sizlerin parmakları ucunda olacak ve hemen Artist Kedi oyununa başlayarak, sevimli kediyi giydirmeye çalışacaksınız.

Yorum Yaz