Oyun

Fare Cirit Atma Oyunu Oyna

Gördüğümüz zaman pek haz etmesek te, onlarda hayvanlar aleminde yer alan canlılar arasında yer alıyor fakat görünümleri ile insanları birazcıkta ürkütüyor diyerek minik fareler ile neşeli bir oyuna ”merhaba” diyoruz. Minik minik farelerle eğlenceli zamanları yaşamak isteyen arkadaşlarımız Fare Cirit Atma oyununa, ”ok” yazısına tıkladıktan sonra başlayacaklar.

Fare Cirit Atma oyununa başladıktan sonra minik fare ile yapacağınız görev, elinde cirit olan fareyi koşturmak ve koşturma esnasında ciriti havalandırarak fırlatma çizgisini geçmeden ciriti mümkün oldukça uzak noktaya fırlatmak olacaktır. Peki, minik fareyi koşturmak ve ciriti fırlatmak için ne yapmalıyız? Sevgili arkadaşlarımız, hem fareyi oyun pisti içerisinde koşturmak hemde elindeki ciriti uzak noktalara fırlatmak için ”mouse” aracını kullanacaksınız. Mouse aracına tıkladığınız anda fare koşmaya başlayacak ve çizgiye yakın bir noktada tekrardan ”mouse” aracına tıklayarak, fırlatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fare Cirit Atma oyununda unutmamanız gereken en önemli nokta, farenin koşma esnasında çizgiyi geçmemesi olacaktır. Zira, minik fare koşma esnasında atış çizgisini geçerse ciriti fırlatamaz ve puan alamaz. Bu nedenle, fareyi koşarken oldukça dikkatli takip etmeli ve çizgiye yaklaştığında atışınızı gerçekleştirmelisiniz. Ciriti en uzak noktaya atan oyuncu, Fare Cirit Atma oyununda en yüksek puanı kazanacaktır.

İşte bizden bu kadar diyor ve artık Fare Cirit Atma oyununa geçiş yapıyoruz. Fare ile cirit atmayı fare aracınızla yapacak, fare bu oyunda vazgeçilmeziniz olacak. :)

Yorum Yaz