Oyun

Köpek Gezdirme

Çoğu evcil hayvan severin her gün sıklıkla karşılaştığı bir durum artık oyun formatında, hayvan.im sitemizde yer alacaktır. Gerçek hayatla oyun dünyasının birleşimi olan bu oyunda sevimli bir köpeğimiz yer alacaktır. Köpeklerin o güzel dünyasına ortak olacağımız ve eğlenceli zamanlar yaşayacağımız oyunumuzun adı ”Köpek Gezdirme” olacaktır. Köpek Gezdirme oyununda, minik, sevimli ve oldukça sempatik bir köpeğimiz bizlerle beraber olacak. Bizler de, köpeğimizi gezdirmek için oyuna başlayacak ve oyun içerisinde bizlerden istenilen görevleri eksiksiz bir şekilde tamamlayarak, Köpek Gezdirme oyununu tamamlayacağız.

Köpek Gezdirme oyununa başlamak isteyen arkadaşlarımız, ilk önce Köpek Gezdirme oyunu açılış ekranındaki ”continue” yazısına tıklayacak ve hemen ardından ekranın sağ alt kısmında yer alan ”start” butonuna basacak. Daha sonra aynı işlemi açılan oyun ekranında da yaparak, sevimli köpeğimiz ile buluşmanın ilk heyecanını yaşamaya başlayacağız. Oyunumuz başladıktan sonra ilk olarak köpeğimizin aksesuarlarını düzenlemek olacaktır. Bu düzenlemeden hemen sonra köpeğimizi gezdirmeye çıkarak fakat bu gezdirme esnasında engellere takılmayacağız. Köpek Gezdirme oyunu içerisinde köpeği gezdirmek için oyun boyunca ”yön” tuşlarını kullanmalı ve engellere asla takılmamalısınız.

İşte böylesine eğlenceli, böylesin keyif dolu ve güzel bir oyunda buluşmak isteyen tüm hayvan severlerin ortak noktası artık Köpek Gezdirme oyunu olacak. Haydi arkadaşlar, sevimli köpeğimiz artık oyun alanında sizleri bekliyor, haydi sahip artık beni gezdir diyor.

Yorum Yaz