Oyun

Pengueni Karşıya Geçir

3.9/5 - (105 votes)

Yine eğlence, yine beceri ve yine keyifli zamanlar hayvansitesi.com üyelerini bekliyor. Bu kez hayvan oyunlarında becerilerinizi konuşturacaksınız. Pengueni Karşıya Geçir adlı bu oyunumuzun konuğu, oyunumuzun isminden de anlaşılacağı üzere oldukça sevimli fakat az biraz beceriksiz bir penguen olacaktır. Peki, bu sevimli penguene nasıl yardımcı olacağız diyen arkadaşlara hemen kısa bir açıklama yapacak ve sonrasında Pengueni Karşıya Geçir oyununu başlatacağız.

Pengueni Karşıya Geçir isimli oyunumuzda, minik penguen evine gitmek için yola çıkar fakat kestirme yoldan evine hemen ulaşayım derken büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalır. Penguenin evine ulaşması için karşısına gelen nehri geçmesi gerekmektedir. Fakat hızlı bir şekilde akıp giden nehri geçmek pek kolay olmayacaktır. Penguenin nehri geçmesi için tek bir şansı bulunmakta ve bu şansı iyi kullandığı takdirde penguen evine kolayca ulaşacaktır. Oyunumuz başladığında, penguenin nehirden karşıya geçmesi için nehirde yer alan fakat hareket halinde olan buz parçalarının üzerine basması gerekmektedir. Penguen, başarılı bir şekilde buz parçalarının üzerine basıp karşıya geçtiği takdirde, sizler bir sonraki bölüme geçecek ve Pengueni Karşıya Geçir oyununun diğer bölümlerinde yer alacaksınız. Bu şekilde, gittikçe zorlaşan bölümler ve heyecan dolu dakikalar oyun severleri bekleyecektir.

Birbirinden güzel, eğlenceli ve neşeli bölümlerin bulunduğu Pengueni Karşıya Geçir oyununda, ”yön” tuşları ile pengueni hareket ettirebilirsiniz.

Yorum Yaz