Veteriner

Beylikdüzü 24 saat açık veteriner

Beylikdüzü 24 saat açık veteriner
5/5 - (2 votes)

İstanbul’un hızlı gelişen semtlerinden Beylikdüzü veteriner hizmeti veren firmaların sayısı itibariyle de gelişmektedir. Bununla birlikte gecenin bir saatinde acil veteriner aramak isteseniz açık bir veteriner bulmanız zordur. Bulsanız da tam teşekküllü, yani her türlü evcil hayvan hizmeti veren bir tanesine rastlama şansınız oldukça zordur.

Eğer bir ve daha fazla evcil hayvan sahibiyseniz en yakın veteriner nerededir, en iyi veteriner hangisidir, bunlardan da önemlisi nöbetçi veteriner arasam hangisi 24 saat açıktır bilmeniz gerekmektedir.

Evcil hayvanlarımıza farkında olmasak da ciddi yatırımlar yapmaktayız. Örneğin birkaç senedir aynı köpeğe, kediye veya su kaplumbağasına bakan birinin kümülatif olarak ne kadar masrafa girdiğini hesaplasanız, bunda daha da önemlisi yıllardır birlikte yaşadığınız bir evcil hayvana manevi olarak ne derece güçlü bağlar beslediğinizi düşünürseniz onu bir gecede kaybetmenin ne derece acılı ve travmatik olabileceğini tahmin edersiniz.

Bazı hayvan hastalıkları o kadar hızlı ilerler ki siz işin ciddiyetini kavradığınız vakit bazen hayvan dostumuz çoktan ölüm yoluna girmiş olur. Bu tür sıkıntılar yaşamamak için geceleri de çalışan 7/24 açık veteriner listesinin cebinizde olması gerekir.

Beylikdüzü 24 saat açık veteriner

Beylikdüzünde hafta sonu veya hafta içi fark etmeksizin günün her saati hizmet veren bir veteriner tavsiye edebilirim.

Veteriner Hekim Volkan Serhat Özen 2021 yılında kurmuş olduğu Petmundo Veteriner Kliniği hem 24 saat açık, hem de veteriner hizmetlerinin tamamını vermektedir.

Bunlardan birkaçı şunlardır:

  • Alt üriner sistem hastalıkları, üst solunum yolu hastalıkları, viral ve bakteriyel bulaşıcı hastalıklar, paraziter hastalıklar da dahil olmak üzere pet hayvanlarının yakalandığı bir çok hastalığın teşhis ve tedavisi,
  • Yumuşak doku ve kemik dokusunu da içeren cerrahi işlemler
  • Diş ve diş eti hastalıklarından, böbrek ve karaciğer yetmezliklerine ve sistemik enfeksiyonlara kadar evcil hayvanlarda görülebilecek bir çok sağlık sorununun tedavisi.
  • Yaşlı veya yavru hayvanların bakımı, hospitalize edilmesi
  • Hastalıkların teşhis edilmesi için film çekimi, laboratuvar tahlili yapılması
  • Kuaför hizmetleri

Petmundo Veteriner Kliniği bünyesinde yapılabilmektedir.

Dolayısıyla Beylikdüzünde 24 saat açık veteriner arıyorsanız Petmundo Veteriner Kliniğini tavsiye edebiliriz.

Petmundo Veteriner Kliniği

Adnan Kahveci Mah. Kuştepe Cad. No:7/2/1
Beylikdüzü/İstanbul

Telefon

+90 212 699 23 23
+90 536 587 23 23

Yorum Yaz